Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czekać na ANIME czy czytać MANGĘ ?


ChrisuPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Chciałbym zadać krótkie pytanie dotyczące Bleach'a i Fairy Tail.

Tak więc czy warto czekać na Anime czy czytać mangę która wychodzi co tydzień.

Jestem na bieżąco z mangą Bleach'a i FT i są podobne wrażenia co przy oglądaniu Anime, a Bleach w mandze wydaje się nawet lepszy (te emocje).

Walki w mandze FT są jednak nieco słabsze niż w Anime.

Więc doradźcie czy warto czekać na wznowienie anime czy czytać sobie mangę ?

Będzie nagroda za sensowne odpowiedzi :)





Opublikowano

Zależy..

jak jesteś cierpliwy to chyba możesz usiedzieć, co nie?

A jak należysz do drugiego typu to będziesz wciągany cotygodniowym chapterem mangi

Nie wiem, wybierz co chcesz

może Ci to pomoże ale ja czytam co tydzień FT

Opublikowano

Czytaj mangę jak nie wytrzymasz. Mimo wszystko przyzwyczaiłem się do anime Fairy Tail i walki wyglądają słabo.

Jakbym od początku czytał, zamiast oglądać, to pewnie byłyby niezłe :P

 

Ja też obecnie jestem na bieżąco z FT.

 

Chociaż czytanie mangi jest dla mnie nie wygodnie, zero muzyki, głosu - i czyta się w 5 minut max. ;_;

QtiV6xY.gif

Opublikowano

Więc doradźcie czy warto czekać na wznowienie anime czy czytać sobie mangę ?

Żeby odpowiedzieć na to pytanie, musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, czy wolisz czytać mangę, czy oglądać anime. W zależności od odpowiedzi na pierwsze pytanie, drugie pytanie samo się rozwiążę.

Ja osobiście preferuję anime(mangi nie cierpię, wolę poczytać novelki).

"Just because I'm weaker doesn't make you stronger".

krul | władca | mangozjeb | technik Ascarialu s2

Last.fm

Zainteresowanych fixami na source'owe game 40250 zapraszam PW.

Opublikowano

Jebaj MANGOZJEBÓW xD oglądaj anime. Tak szczerze anime jest lepsze, jak bardzo ale to bardzo nie możesz wytrzymać to sobie przeczytaj ale nie wiem czy ci się opłaca jak chcesz mieć później w anime zero zaskoczeń i gównianą fabule bo wszystko będziesz wiedział.

NJxbd4x.png

Opublikowano

Anime oczywiście lepsze. Nie musisz czytać.

Bardziej wyjaśnione w anime itp.

Dynamika i coś się dzieje a nie tak cicho i nic


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

Ok. Czyli zaczekam do wznowienia, a w tym czasie obejrzę inną serie.

Ten temat zamykam i daje wam Like :)





Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...